Sağlığım İçin Herşey ATV Avrupa’da başladı

Gazeteci Esra Kazancıbaşı Öztekin sağlık haberciliğindeki yaklaşık 30 yıllık deneyimini ATV Avrupa ekranlarına “ Sağlığım İçin Herşey” isimli program ile taşıyor.

Programda, Türkiye’nin önde gelen uzman doktorları sağlıklı yaşam için önerilerde bulunuyor. Ülkemizdeki teşhis ve tedavi imkanları, tıptaki gelişmeler konularında bilgi veriyor.

Sağlığım İçin Herşey’de yer alan tüm söyleşilerin metinlerine ve videolarına aynı adı taşıdığıwww.sagligimicinhersey.com portalından da ulaşmak mümkün olacak.


HAFTA SONLARI ATV AVRUPA EKRANLARINDA

Esra Kazancıbaşı ile “Sağlığım İçin Herşey cumartesi ve pazar Türkiye saatiyle 14 20’de, Central European Time’e göre ise 13 20’de ekranlara gelecek.

Esra Kazancıbaşı ile Sağlığım İçin Herşey’i uydu aracılığıyla izleyebilirsiniz. Ayrıca, kablolu tv, iptv ve web’ten canlı olarak da izlemek mümkün. ATV Avrupa, Avrupa, Amerika ve Avustralya’nın yanı sıra, Türki Cumhuriyetlerden de izlenebiliyor.

SAĞLIĞINIZIN ADRESİ: SAĞLIĞIM İÇİN HERŞEY

İlk olarak www.sagligimicinhersey.com portalının yayına geçtiğini anımsatan Esra Kazancıbaşı Öztekin şunları söyledi:

“Portalımızdan sonra aynı isimle sağlık kitapları serisi çıkartmaya başladık. Sağlığım İçin Herşey Sağlık Kitapları Serisi’nde sorular ve yanıtlarla hastalıkları ayrıntılı olarak ele almaya başladık. Üç yılda uzman hekimlerle yaptığımız söyleşilerden oluşan serinin dört kitabı okurlarla buluştu: Sorular ve Yanıtlarla Hepatitler, Sorular ve Yanıtlarla Göz Hastalıkları, Sorular ve Yanıtlarla Diyabet, Sorular ve Yanıtlarla Romatoid Artrit. Kitap serimizle ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla sürerken bir yandan da Sağlığım İçin Herşey markasını televizyona taşıdık. Sağlığa dair güvenilir ve doğru bilgileri uzman doktorların ağzından izleyicilere ulaştırarak programımızda kaliteli ve güvenilir yayıncılığa imza atmak başlıca misyonumuz. Sağlığım İçin Herşey’in hem internet sitesi, hem televizyon programı, hem de sağlık kitapları serisi olan sağlık yayıncılığındaki ilk marka olmasının gururunu yaşıyoruz.”

Programın tüm videolarına youtube’de Sağlığım İçin Herşey kanalından ulaşmak mümkün.

Esra Kazancıbaşı İle Sağlığım İçin Herşey’e Ödül


Eİstanbul Aydın Üniversitesinin geleneksel olarak her yıl düzenlediği İletişim Ödülleri’nin bu sene 12’si gerçekleştirdi. 39 bin öğrencinin oylarıyla “Esra Kazancıbaşı İle Sağlığım İçin Herşey” Yılın En İyi Sağlık Programı Ödülüne layık görüldü. Ödülü Sağlık Muhabirimiz Fidan Poyraz aldı. Ödül töreninde konuşan Fidan Poyraz “Çoğu gençlerden oluşan bir ekip olarak,sizin gibi gençlerden bu ödülü aldığımız için çok mutluyuz.

Başta Esra Kazancıbaşı Öztekin olmak üzere ekip arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


ATV Avrupa’nın uydu bilgileri şöyle:

Uydu : Türksat 4A

Kapsama Alanı : Batı Beam 1 Nolu Transponder

Frekans : 11883 Mhz

Symbol Rate : 4800

FEC : 5/6

Polarizasyon : Dikey vertikal

Program iletişim BİLGİLERİ:

sagligimicinhersey@atvavrupa.tv

sagligimicinhersey@gmail.com

facebook: sagligimicinhersey

twitter/sagligimicin